VERİ GÜVENLİĞİ

Kişisel bilgileriniz (isim, soyisim, e-posta adresi, satın aldıklarınız vb.) tüm hassas ve özel bilgiler, en üst seviyede elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta ve ürün veritabanının korunduğu sistemle korunmaktadır.

VERİ PAYLAŞIMI

TUBA NM MAĞ. TURİZM REKL. TAŞ. ELEKTR. TİC. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. yukarıda sözü edilen özel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, sunduğu hizmetleri daha yararlı kılmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek amacıyla tahlil ederek yorumlama hakkını saklı tutar. Ayrıca kullanıcılar onay verdikleri zaman bu bilgiler TUBA NM MAĞ. TURİZM REKL. TAŞ. ELEKTR. TİC. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. tarafından yorumlanarak ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel öneriler amacıyla kullanılabilir. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
İstediğiniz zaman üyelikten ayrılabilirsiniz. Üyelikten ayrılanların tüm bilgileri silinir.

GÜVENLİ ALIŞVERIŞ GARANTİSİ

Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak 128-bit şifrelenip bankalara sorgulanmak üzere ulaşır. Bu bilgiler direkt olarak bankaların sunucularından geçtiği için hiçbir şekilde tarafımızdan görüntülenemez. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilebilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri görüntülemesi, ele geçirmesi engellenmiş olur. İnternet sitemiz çok yüksek güvenlik sistemleri ile korunmakta ve hem şirketimiz hem de alışveriş yapan üyeler için % 100 güvenlik garantisi sağlamaktadır.

ÖDEME İŞLEMLERİ SIRASINDA

Satın alınan bir ürünün teslimatı için istenen kimlik bilgisi, irtibat numarası ve teslimat adresi gibi bilgilerin bütünüyle yeniden yazılmasına gerek yoktur. Üye olurken bir defaya mahsus vermiş olduğunuz bilgiler her alışverişinizde otomatik olarak yerini alır. Ayrıca bu bilgilerinizi isteğiniz doğrultusunda güncelleyebilmenize olanak tanır. Her alışverişinizde mevcut bilgilerinizin otomatik olarak görüntülenmesi sizin hem vakit kazanmanıza hem de kolayca alışveriş yapmanızı sağlar.

ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ

İnternet mağazasından yaptığınız alışveriş esnasında, seçtiğiniz ürünleri sakladığınız bölümdür. Satın alınan ürünler ve ödemelerle ilgili bilgilerinizin bütünü ödeme sırasında topluca değerlendirilmek için bu bölümde kaydedilir. Alışveriş arabanızı veya sepetinizi herhangi bir süpermarkette gördüğünüz geleneksel alışveriş sepeti veya arabasına benzetebilirsiniz. Sisteme giriş yaptığınız zaman alışveriş sepetiniz otomatik olarak kaydedilmekte ve daha sonra giriş yaptığınızda yeniden yüklenmektedir.